Toksyna botulinowa


Zapraszam do gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie, gdzie oferuję skuteczną i bezpieczną redukcję zmarszczek mimicznych przy użyciu toksyny botulinowej, czyli popularnego botoksu.

Zabiegi z wykorzystaniem botoksu są obecnie najczęściej wybieraną metodą walki z oznakami starzenia się skóry. Dzięki niemu mogę skutecznie i szybko pozbyć się bruzd i zmarszczek mimicznych, takich jak bruzdy poprzeczne czoła, lwia zmarszczka u nasady nosa, tzw. kurze łapki, zmarszczki palacza i wiele innych.Podczas zabiegu medycyny estetycznej wykonuję kilka bardzo cienkich ukłuć preparatem botoksu w mięśnie mimiczne, które odpowiadają za powstawanie zmarszczek. To bardzo bezpieczna procedura, która pozwala uzyskać naturalny i nieprzerysowany efekt wygładzenia skóry. Efekt pojawia się już po kilku dniach od zabiegu i utrzymuje się od 4 do 8 miesięcy.Dla najlepszych efektów, zachęcamy do regularnego powtarzania zabiegu, co pozwala zapobiec powstaniu głębszych bruzd skóry i działa prewencyjnie. Długotrwała dezaktywacja wybranych mięśni mimicznych może przyczynić się do spłycenia lub likwidacji bruzd utrwalonych.

W gabinecie stosuję najnowsze i najbezpieczniejsze metody leczenia botoksem. Zapewnię Państwu całkowitą opiekę i profesjonalizm podczas zabiegu. Zachęcam również do skorzystania z zabiegów augmentacyjnych, takich jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, które mogą być skutecznym uzupełnieniem terapii botoksem.

Zapraszam do gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie, gdzie oferuję najwyższej jakości zabiegi przyjazne dla skóry i dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

botoks zabieg

Toksyna botulinowa od sprawdzonych producentów

W swojej praktyce stosuję wyłącznie oryginalne preparaty toksyny botulinowej:

  • BOTOX – ALLERGAN – prod. USA
  • AZZALURE – GALDERMA – prod. NIEMCY

Botoks czyli toksyna botulinowa wykorzystywana w medycynie estetycznej jest bardzo bezpieczną metodą usuwania zmarszczek mimicznych.

Pracuję w kilku miejscach w mieście Warszawa. Zapraszam na konsultacje i zabiegi. Swoim długoletnim doświadczeniem gwarantuję indywidualne dostosowanie dawki botuliny do stanu skóry i oczekiwanego efektu.

toksyna botulinowa warszawa