Laser diodowy Neauvia


Dysponuję frakcyjnym, nieablacyjnym laserem diodowym Neauvia, który wykorzystywany jest do zabiegów mających na celu niwelowanie różnorodnych niedoskonałości skóry. Dostarcza on energię przez głowicę skanującą, tworzącą w tkance mikroskopijne kolumny przegrzania. Woda obecna w tkankach natychmiastowo odparowuje, natomiast komórki ulegają rozpadowi, obumarciu i usunięciu, w efekcie czego następuje ablacja oraz produkcja nowego kolagenu w skórze. Przy pomocy lasera Neauvia można wykonać resurfacing skóry, zmniejszyć widoczność blizn pourazowych i potrądzikowych, a także rozstępów i przebarwień. Laser służy też do zniwelowania zmarszczek bądź bruzd. Z tego typu problemami można też zgłosić się na zabieg laserem Harmony XL PRO.

Częstotliwość zabiegów laserem nieablacyjnym

Zabiegi laserem diodowym nieablacyjnym Neauvia można przeprowadzać na różnych obszarach i częściach ludzkiego ciała. Jego działaniu poddaje się okolice oczu i ust, czoło, policzki, a także całą twarz, szyję oraz dekolt. W zależności od przedstawianego przez Pacjenta problemu, zabiegi wykonuje się w określonych odstępach czasowych. W przypadku rozstępów jest to około 6 tygodni, natomiast resurfacing twarzy robi się mniej więcej co 4 tygodnie. Niwelowanie blizn, zarówno tych pourazowych czy pooperacyjnych, jak i potrądzikowych, wymaga wykonywania zabiegów co 4-5 tygodni. Podobnie wygląda to w przypadku redukcji zmarszczek (co 4 tygodnie).

Cena zabiegu uzależniona jest od obszaru jego wykonania. Szczegółowo przedstawię cennik, kiedy skontaktują się Państwo z moim gabinetem.