HIFU 3D

Syncreon HIFU drugiej generacji – głęboki lifting ultradźwiękowy


Technologia HIFU 3D (wykorzystywana w m.in. SonoQueen, Syncreon czy Ulthera) to wykorzystanie głębokiego, zogniskowanego działania ultradźwięków o dużym natężeniu. Silne skupienie energii powoduje punktowe ogniska koagulacji. Takie kontrolowane mikrouszkodzenia inicjują silną regenerację włokien kolagenowych, kolagenogenezę. Dodatkowy, natychmiastowy efekt to obkurczenie tkanek (warstwa SMAS) z efektownym wzrostem napięcia. Wszystkie te procesy naprawcze zainicjowane w dniu zabiegu rozwijają się w ciągu trzech miesięcy dając w rezultacie spektakularny efekt liftingu.

drtolwaj

Bezbolesny zabieg

drtolwaj

Cały zabieg przebiega bez przerywania ciągłości skóry, jest niebolesny. Nie wymaga rekonwalescencji ani specjalnej ochrony przeciwsłonecznej.

Efekty zabiegu:
  • Lifting twarzy i szyi
  • Uniesienie brwi
  • Poprawa linii żuchwy
  • Ujędrnienie wiotkiej skóry (ramiona, brzuch, biust)

Redukcja tkanki tłuszczowej


Druga funkcja aparatu HIFU 3D Syncreon wykorzystująca inne, głębiej działające głowice to trwała redukcja tkanki tłuszczowej. Uszkodzone komórki tłuszczowe usuwane są przez układ limfatyczny. Pozwala na likwidację podwójnego podbródka, zmniejszenie lokalnych nagromadzeń tłuszczu na udach, brzuchu, plecach, ramionach, itp.

Syncreon HIFU 3D wywołuje dwa efekty fizyczne. Efekt termiczny polega na koagulacji tkanki poprzez absorpcje przez skórę fali ultradźwiękowej, co wywołuje efekt cieplny. Efekt mechaniczny natomiast opiera się na wytworzeniu pęcherzyków gazu bezpośrednio wewnątrz komórek. Powoduje to zwiększenie ciśnienie i w konsekwencji ich zniszczenie. Dzięki temu zabieg ten nie ma bezpośrednio wpływu na wierzchnią warstwę skóry. Przez to kluczową rolę pełni zdolność organizmu pacjenta do regeneracji.

drtolwaj

drtolwaj

Hifu na twarz, cialo, dekolt, biodra
drtolwaj

Jak działa głowica Hifu 3D

Zabiegi HIFU 3D w Śródmieściu

Zabiegi HIFU z pozoru łatwe są poważnymi interwencjami w organizmie pacjenta. Powinny być wykonywane tylko przez przeszkolonego lekarza z doskonałą znajomością anatomii i świadomością odległych w czasie skutków tej procedury. Mimo tego, że są nieinwazyjne i nie wymagają szczególne przygotowania wcześniej, należy mieć na uwadze że jest to zabieg medyczny.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani zabiegami przy wykorzystaniu HIFU 3D, zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu na warszawskim Śródmieściu. Po przeprowadzeniu konsultacji w kierunku przeciwwskazań do zabiegu i poznaniu oczekiwań pacjenta, będziemy mogli przystąpić do zaplanowania terapii – czasu i sposobu jej wykonania.

img
img

Oferuję szeroką gamę zabiegów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów.

drtolwaj

HIFU 3D Syncreon