HIFU 3D


Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą zabiegów HIFU 3D, które wykorzystują technologię ultradźwięków o wysokim natężeniu. Dzięki temu w sposób bezbolesny i skuteczny możesz odmłodzić swoją skórę oraz wymodelować kości policzkowe, owal twarzy, a także poprawić wygląd podbródka i linii żuchwy.

Technologia HIFU 3D wykorzystywana w naszych zabiegach pozwala na wywołanie głębokiego i zogniskowanego działania ultradźwięków. Silne skupienie energii powoduje punktowe ogniska koagulacji, co inicjuje silną regenerację włókien kolagenowych oraz kolagenogenezę. Dodatkowo, natychmiastowy efekt to obkurczenie tkanek (warstwa SMAS) z efektownym wzrostem napięcia. Wszystkie te procesy naprawcze inicjowane w dniu zabiegu rozwijają się w ciągu kilku miesięcy, dając w rezultacie spektakularny efekt liftingu.

Zabiegi HIFU 3D są doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce odmłodzić owal twarzy bez użycia skalpela, a także wymodelować kości policzkowe, czy poprawić wygląd podbródka i linii żuchwy. Zabieg ten pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów całkowicie bezboleśnie. Napięcie skóry pojawia się stopniowo, a całkowity efekt można zaobserwować po około 3-5 miesiącach. Tyle bowiem trwa produkcja i dojrzewanie nowego kolagenu. Co ważne, zaraz po liftingu ultradźwiękowym można się cieszyć 20 % efektu docelowego. W zależności od indywidualnych uwarunkowań efekt może się utrzymywać od 24 miesięcy do nawet 5 lat. Zabieg można powtarzać.

Syncreon HIFU

Technologia HIFU 3D (wykorzystywana w m.in. SonoQueen, Syncreon czy Ulthera) to wykorzystanie głębokiego, zogniskowanego działania ultradźwięków o dużym natężeniu. Silne skupienie energii powoduje punktowe ogniska koagulacji. Takie kontrolowane mikrouszkodzenia inicjują silną regenerację włokien kolagenowych, kolagenogenezę. Dodatkowy, natychmiastowy efekt to obkurczenie tkanek (warstwa SMAS) z efektownym wzrostem napięcia. Wszystkie te procesy naprawcze zainicjowane w dniu zabiegu rozwijają się w ciągu trzech miesięcy dając w rezultacie spektakularny efekt liftingu.

Lifting ultradźwiękowy to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce odmłodzić swoją skórę bez użycia skalpela, a także wymodelować kości policzkowe, owal twarzy, a także poprawić wygląd podbródka i linii żuchwy. Zabieg ten pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów całkowicie bezboleśnie. Napięcie skóry pojawia się stopniowo, całkowity efekt można zaobserwować po około 3-5 miesiącach. Tyle bowiem trwa produkcja i dojrzewanie nowego kolagenu. Co ważne, zaraz po liftingu ultradźwiękowym można się cieszyć 20 % efektu docelowego. W zależności od indywidualnych uwarunkowań efekt może się utrzymywać od 24 miesięcy do nawet 5 lat. Zabieg można powtarzać.

drtolwaj

Bezbolesny zabieg

drtolwaj

Cały zabieg przebiega bez przerywania ciągłości skóry, jest niebolesny. Nie wymaga rekonwalescencji ani specjalnej ochrony przeciwsłonecznej.

Efekty zabiegu:
  • Lifting twarzy i szyi
  • Uniesienie brwi
  • Poprawa linii żuchwy
  • Ujędrnienie wiotkiej skóry (ramiona, brzuch, biust)

Redukcja tkanki tłuszczowej


Druga funkcja aparatu HIFU 3D Syncreon wykorzystująca inne, głębiej działające głowice to trwała redukcja tkanki tłuszczowej. Uszkodzone komórki tłuszczowe usuwane są przez układ limfatyczny. Pozwala na likwidację podwójnego podbródka, zmniejszenie lokalnych nagromadzeń tłuszczu na udach, brzuchu, plecach, ramionach, itp.

Syncreon HIFU 3D wywołuje dwa efekty fizyczne. Efekt termiczny polega na koagulacji tkanki poprzez absorpcje przez skórę fali ultradźwiękowej, co wywołuje efekt cieplny. Efekt mechaniczny natomiast opiera się na wytworzeniu pęcherzyków gazu bezpośrednio wewnątrz komórek. Powoduje to zwiększenie ciśnienie i w konsekwencji ich zniszczenie. Dzięki temu zabieg ten nie ma bezpośrednio wpływu na wierzchnią warstwę skóry. Przez to kluczową rolę pełni zdolność organizmu pacjenta do regeneracji.

drtolwaj

drtolwaj

Hifu na twarz, cialo, dekolt, biodra
drtolwaj

Jak działa głowica Hifu 3D

Zabiegi HIFU 3D w Śródmieściu

Zabiegi HIFU z pozoru łatwe są poważnymi interwencjami w organizmie pacjenta. Powinny być wykonywane tylko przez przeszkolonego lekarza z doskonałą znajomością anatomii i świadomością odległych w czasie skutków tej procedury. Mimo tego, że są nieinwazyjne i nie wymagają szczególne przygotowania wcześniej, należy mieć na uwadze że jest to zabieg medyczny.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani zabiegami przy wykorzystaniu HIFU 3D, zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu medycyny estetycznej na warszawskim Śródmieściu. Po przeprowadzeniu konsultacji w kierunku przeciwwskazań do zabiegu i poznaniu oczekiwań pacjenta, będziemy mogli przystąpić do zaplanowania terapii – czasu i sposobu jej wykonania.

img
img