Nieoperacyjny lifting powiek


W moim gabinecie oferuję skuteczny i bezinwazyjny zabieg nieoperacyjnego liftingu powiek z użyciem najnowocześniejszego generatora plazmy. Dzięki temu urządzeniu jestem w stanie zapewnić moim pacjentom natychmiastowe i spektakularne efekty, bez konieczności wykonywania operacji chirurgicznej.

Zabieg polega na celowym celowaniu mikrowiązką plazmy na skórę w celu pobudzenia jej do regeneracji. Mikroskopijne punkty sublimacji, rozmieszczone w odległości około pół milimetra od siebie, pobudzają wysoką temperaturą tkankę, która jest odpowiednio uszkadzana i pobudzana do regeneracji. Dzięki temu procesowi skóra wzmacnia się i odbudowuje, a pacjenci mogą cieszyć się uniesionymi i jędrnymi powiekami.

W gabinecie posiadam generator plazmy wykorzystywany do wykonywania nieoperacyjnego liftingu powiek. Podczas zabiegu lekarz medycyny estetycznej celuje mikrowiązką plazmy na skórę, wykonując na jej powierzchni drobne punkty sublimacji rozmieszczone w odległości około pół milimetra od siebie.


Pobudzona wysoką temperaturą tkanka jest uszkadzana i odpowiednio pobudzona do regeneracji. Dzięki temu wzmacnia się i odbudowuje. Mikrowiązka plazmy jest w sposób kontrolowany wycelowana w dany punkt. W wyniku jonizacji gazów w powietrzu obserwuje się w miejscu jej działania zjawisko sublimacji naskórka oraz obkurczenie skóry. Cały ten proces skutkuje uniesieniem powiek.


Efekty zabiegów z generatorem plazmy


Igła urządzenia znajduje się w pewnej odległości od skóry. Zabieg wykonuje się punktowo bez ingerencji w otaczające dany obszar tkanki. Działanie generatora plazmy ogranicza się do granicy warstwy podstawowej skóry. Efektem zabiegu z generatorem plazmy jest gładka, jędrna i napięta skóra ze spłyconymi zmarszczkami czy bruzdami. W klinice doktora Tolwaja przeprowadzany jest również głęboki lifting ultradźwiękowy , który pozwala na napięcie skóry oraz podniesienie owalu twarzy.

Zalecenia do liftingu plazmą


Lifting plazmą to bezpieczny sposób pozwalający osiągnąć natychmiastowe rezultaty napiętej skóry. Jest szczególnie polecany w takich przypadkach jak:

  • Opadające powieki górne i dolne,
  • Zmarszczki mimiczne i w okolicach oczu oraz uszu,
  • Zmarszczki na skórze szyi, dekoltu,
  • Wiotka skóra,
  • Zmiany skórne (kępki żółte, włókniaki, brodawki, plamy soczewicowate, rogowacenie słoneczne, kurzajki)
  • Rozstępy i blizny po operacjach, wypadkach, trądziku,
  • Dermatologiczne zmiany skórne, np. brodawki, rogowacenie słoneczne, kępki żółte, kurzajki, włókniaki.

Zabieg trwa około 30 minut, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dla osiągnięcia maksymalnych efektów zwykle wykonuje się od 2 do 4 terapii w odstępach około 30 dni.