RF Mikroigłowa

RF Mikroigłowa

Skin frax – odmłodzenie skóry


Przebój ostatnich lat w regeneracyjnej medycynie estetycznej. Połączenie dwóch dobrze znanych zabiegów (mikronakłucia i fala radiowa) w jednym urządzeniu high tech. Głowica z zestawem igiełek, które wkłuwają się w skórę na odpowiednią głębokość uwalnia kontrolowane impulsy bipolarnej fali radiowej. Skutkiem jest seria termicznych mikrouszkodzeń na głębokości od 0,5 do 3 milimetrów. Efekty są dwa. Bezpośrednio po zabiegu obserwujemy gwałtowny wzrost napięcia jako efekt cieplnego skrócenia włókien kolagenowych. Ważniejsza reakcja to odłożona w czasie na kilka do kilkunastu tygodni głęboka regeneracja z odbudową wszystkich warstw skóry, wzrost jędrności, wygładzenie zmarszczek.

drtolwaj

Zabiegi frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej są pełnoprawną konkurencją dla lasera frakcyjnego. Powodują porównywalne efekty terapii z mniejszymi dolegliwościami bólowymi w trakcie i nie wymagają długotrwałej, uciążliwej rekonwalescencji. Dodatkowo zabiegi RF mikroigłowej można wykonywać praktycznie cały rok.

drtolwaj

Obszary zabiegowe Rf frakcyjny skinfrax
drtolwaj

Głowice Skinfrax

Dla zwolenników zabiegów nieinwazyjnych proponujemy opcjonalną frakcyjną głowicę bezigłową.

Podstawowe wskazania do zabiegów RF mikroigłowej to wszelkie wiotkości skóry twarzy i ciała. Wszędzie, gdzie trzeba skórę pogrubić, wzmocnić, odżywić RF mikroigłowa świetnie się sprawdza.

Najczęściej wykonuję zabiegi na twarz i szyję. Szczególne wskazania na twarzy to okolica oczu, górne powieki i cienka skóra dolnych powiek. Na ciele każde miejsce z wiotką skórą (np. brzuch po ciąży, kolana, biust, ramionna) świetnie reaguje na terapię RF mikroigłowej. W walce z rozstępami i bliznami zanikowymi RF mikroigłowa może być pierwszym wyborem.

Wykonanie zabiegu frakcyjnej RF mikroigłowej wymaga od lekarza wiedzy o budowie skóry i umiejętności dobrania parametrów urządzenie do wskazań medycznych.

Zapraszam!

Oferuję szeroką gamę zabiegów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów.

drtolwaj

Skinfrax Rf frakcyjny