RF Mikroigłowa


Zapraszam do skorzystania z innowacyjnego zabiegu frakcyjnej RF mikroigłowej, który jest przebojem ostatnich lat w regeneracyjnej medycynie estetycznej. Zabieg ten to połączenie dwóch dobrze znanych zabiegów – mikronakłuć i fali radiowej – w jednym urządzeniu high tech. Głowica z zestawem igiełek, które wkłuwają się w skórę na odpowiednią głębokość, uwalnia kontrolowane impulsy bipolarnej fali radiowej. Skutkiem jest seria termicznych mikrouszkodzeń na głębokości od 0,5 do 3 milimetrów. Efekty są dwa: bezpośrednio po zabiegu obserwujemy gwałtowny wzrost napięcia jako efekt cieplnego skrócenia włókien kolagenowych, a ważniejsza reakcja to odłożona w czasie na kilka do kilkunastu tygodni głęboka regeneracja z odbudową wszystkich warstw skóry, wzrost jędrności, wygładzenie zmarszczek.

Zabiegi frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej są pełnoprawną konkurencją dla lasera frakcyjnego, powodują porównywalne efekty terapii z mniejszymi dolegliwościami bólowymi w trakcie i nie wymagają długotrwałej, uciążliwej rekonwalescencji. Dodatkowo zabiegi RF mikroigłowej można wykonywać praktycznie cały rok. Dla zwolenników zabiegów nieinwazyjnych proponujemy opcjonalną frakcyjną głowicę bezigłową. Podstawowe wskazania do zabiegów RF mikroigłowej to wszelkie wiotkości skóry twarzy i ciała. Wszędzie, gdzie trzeba skórę pogrubić, wzmocnić, odżywić RF mikroigłowa świetnie się sprawdza.

Najczęściej wykonuję zabiegi na twarz i szyję. Szczególne wskazania na twarzy to okolica oczu, górne powieki i cienka skóra dolnych powiek. Na ciele każde miejsce z wiotką skórą (np. brzuch po ciąży, kolana, biust, ramiona) świetnie reaguje na terapię RF mikroigłowej. W walce z rozstępami i bliznami zanikowymi RF mikroigłowa może być pierwszym wyborem.

Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy chcą poprawić stan swojej skóry i wyglądu, a przy tym uniknąć długotrwałej rekonwalescencji i skutków ubocznych inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Co warto wiedzieć o zabiegu frakcyjnej RF mikroigłowej?

Przebój ostatnich lat w regeneracyjnej medycynie estetycznej. Połączenie dwóch dobrze znanych zabiegów (mikronakłucia i fala radiowa) w jednym urządzeniu high tech. Głowica z zestawem igiełek, które wkłuwają się w skórę na odpowiednią głębokość uwalnia kontrolowane impulsy bipolarnej fali radiowej. Skutkiem jest seria termicznych mikrouszkodzeń na głębokości od 0,5 do 3 milimetrów. Efekty są dwa. Bezpośrednio po zabiegu obserwujemy gwałtowny wzrost napięcia jako efekt cieplnego skrócenia włókien kolagenowych. Ważniejsza reakcja to odłożona w czasie na kilka do kilkunastu tygodni głęboka regeneracja z odbudową wszystkich warstw skóry, wzrost jędrności, wygładzenie zmarszczek.

drtolwaj

Zabiegi frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej są pełnoprawną konkurencją dla lasera frakcyjnego. Powodują porównywalne efekty terapii z mniejszymi dolegliwościami bólowymi w trakcie i nie wymagają długotrwałej, uciążliwej rekonwalescencji. Dodatkowo zabiegi RF mikroigłowej można wykonywać praktycznie cały rok.

drtolwaj

Obszary zabiegowe Rf frakcyjny skinfrax
drtolwaj

Głowice Skinfrax

Dla zwolenników zabiegów nieinwazyjnych proponujemy opcjonalną frakcyjną głowicę bezigłową.

Podstawowe wskazania do zabiegów RF mikroigłowej to wszelkie wiotkości skóry twarzy i ciała. Wszędzie, gdzie trzeba skórę pogrubić, wzmocnić, odżywić RF mikroigłowa świetnie się sprawdza.

Najczęściej wykonuję zabiegi na twarz i szyję. Szczególne wskazania na twarzy to okolica oczu, górne powieki i cienka skóra dolnych powiek. Na ciele każde miejsce z wiotką skórą (np. brzuch po ciąży, kolana, biust, ramionna) świetnie reaguje na terapię RF mikroigłowej. W walce z rozstępami i bliznami zanikowymi RF mikroigłowa może być pierwszym wyborem.

Wykonanie zabiegu frakcyjnej RF mikroigłowej wymaga od lekarza wiedzy o budowie skóry i umiejętności dobrania parametrów urządzenie do wskazań medycznych.

Zapraszam!