Informacje o lekarzu medycyny estetycznej w Warszawie – Jarosławie Tolwaj

Lekarz medycyny estetycznej w Warszawie

Jarosław Tolwaj

Nazywam się Jarosław Tolwaj. Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej. Od lat w Warszawie specjalizuję się w praktyce medycyny estetycznej.

Oferuję popularne zabiegi wygładzające zmarszczki mimiczne (botoks), przywracające utraconą objętość tkanek, wypełniające bruzdy (wypełniacze). Powiększanie ust mogę uznać za swoją specjalność.

Zawsze zachęcam do skorzystania z kilku metod rewitalizacji dających naturalny, nieprzerysowany efekt odmłodzenia rysów twarzy i poprawienia jakości skóry (nici rewitalizujące, mezoterapia kwasem hialuronowym lub kolagenem, osocze bogatopłytkowe). W ofercie mam też nowoczesne procedury wykoorzystujące sprzęt HIGH TECH (HIFU, Laser frakcyjny, RF mikroigłowy, plazma).

Zabiegi medycyny estetycznej, jakie proponuję swoim pacjentom, są zawsze dostosowane do indywidualnych wskazań i potrzeb. Na początku jest rozmowa, w której trakcie słucham i obserwuję. Pytam o stan zdrowia i oczekiwania. Staram się dobrać kurację, która odniesie zamierzony skutek, usunie oznaki starzenia, przywróci piękno. Każdy pacjent może liczyć w moim gabinecie na całkowitą dyskrecję. Personel dba o pełny komfort pacjentów zarówno podczas konsultacji medycznych, jak i zabiegów.

Mój gabinet medycyny estetycznej jest miejscem stawiającym na naturalność i bezpieczeństwo. Swoim pacjentkom i pacjentom proponuję sprawdzone przeze mnie, skuteczne zabiegi i kuracje dające gwarancję dobrego, długotrwałego rezultatu. Warszawa to miasto, które bardzo dużo oferuje w zakresie pielęgnacji urody, jednak warto stawiać, na gabinety profesjonalne, w których zabiegi wykonywane są przez specjalistów medycyny estetycznej pełnych pasji. Zapraszam!


Kontakt z kliniką Oferta kliniki

Czemu warto wybrać mój gabinet?

Warto udać się do mojego gabinetu medycyny estetycznej, ponieważ oferuje on szereg skutecznych zabiegów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Jestem doświadczonym specjalistą, który stosuje tylko sprawdzone metody i nowoczesny sprzęt, co gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Jestem specjalistą w zakresie powiększania ust kwasem hialuronowym, ale oferuje też wiele innych popularnych zabiegów wygładzających zmarszczki mimiczne, wypełniających bruzdy, a także rewitalizujących i poprawiających jakość skóry. W gabinecie pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę, pełną dyskrecję i gwarancję dobrego, długotrwałego efektu.

Jarosław Tolwaj

Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie