O firmie

Lekarz medycyny estetycznej w Warszawie

Jarosław Tolwaj

Nazywam się Jarosław Tolwaj. Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej. Od lat w Warszawie specjalizuję się w praktyce medycyny estetycznej.

Oferuję popularne zabiegi wygładzające zmarszczki mimiczne (botoks), przywracające utraconą objętość tkanek, wypełniające bruzdy (wypełniacze). Powiększanie ust mogę uznać za swoją specjalność.

Zawsze zachęcam do skorzystania z kilku metod rewitalizacji dających naturalny, nieprzerysowany efekt odmłodzenia rysów twarzy i poprawienia jakości skóry (nici rewitalizujące, mezoterapia kwasem hialuronowym lub kolagenem, osocze bogatopłytkowe). W ofercie mam też nowoczesne procedury wykoorzystujące sprzęt HIGH TECH (HIFU i RF mikroigłowy, plazma).

Zabiegi medycyny estetycznej jakie proponuję swoim pacjentom są zawsze dostosowane do indywidualnych wskazań i potrzeb. Na początku jest rozmowa, w trakcie której słucham i obserwuję. Pytam o stan zdrowia i oczekiwania. Staram się dobrać kurację, która odniesie zamierzony skutek, usunie oznaki starzenia, przywróci piękno.

Mój gabinet medycyny estetycznej jest miejscem stawiającym na naturalność i bezpieczeństwo. Swoim pacjentkom i pacjentom proponuję sprawdzone przeze mnie, skuteczne zabiegi i kuracje dające gwarancję dobrego, długotrwałego rezultatu. Warszawa to miasto, które bardzo dużo oferuje w zakresie pielęgnacji urody, jednak warto stawiać, na gabinety profesjonalne, w których zabiegi wykonywane są przez specjalistów medycyny estetycznej pełnych pasji. Zapraszam!


Kontakt z kliniką Oferta kliniki
Jarosław Tolwaj

Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie