Laser frakcyjny w Warszawie


Zapraszam do gabinetu w Warszawie, gdzie wykonuję zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Jest to innowacyjna technologia stosowana w medycynie estetycznej, której celem jest poprawa kondycji skóry oraz leczenie różnego rodzaju problemów dermatologicznych. Działanie lasera frakcyjnego opiera się na zasadzie emitowania wiązki światła o określonej długości fali. Przenika ona głęboko w skórę, tworząc kontrolowane mikrouszkodzenia. Dzięki temu możliwa jest stymulacja procesu regeneracji oraz odnowy tkanek. Laser prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Laser frakcyjny stosowany w gabinetach medycyny estetycznej to sposób na osiągnięcie gładkiej i promiennej skóry.

Jakie korzyści przynosi stosowanie lasera frakcyjnego?

Na zabiegi laserem frakcyjnym zapraszam wszystkich, którym zależy na poprawie kondycji skóry. Przyczynia się on m.in. do:

  • redukcji zmarszczek, przebarwień oraz innych niedoskonałości skóry;

  • poprawy jędrności i sprężystości skóry;

  • zmniejszenia i wygładzenia porów;

  • wygładzenia, wyrównania i redukcji blizn potrądzikowych, pourazowych oraz pooperacyjnych.

Laser frakcyjny to metoda, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz różnych typów skóry. Po takim zabiegu pacjent nie wymaga rekonwalescencji – może od razu wrócić do swoich normalnych aktywności. Towarzyszyć mu może zaczerwienienie skóry lub złuszczanie naskórka.

Wykonuję zabiegi m.in. laserem diodowym Neauvia.

Przed wykonaniem zabiegów zapraszam na konsultację w moim gabinecie zlokalizowanym na warszawskim Śródmieściu i Mokotowie. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcam do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.