Zabieg odmładzający z użyciem nici PDO i PLLA


Zabieg odmładzający z użyciem nici PDO i PLLA jest skuteczną i mało inwazyjną metodą modelowania twarzy i ciała przeprowadzaną pod okiem lekarza medycyny estetycznej. Z pomocą nici można podnieść owal twarzy, wygładzić skórę, ujędrnić biust. Nici rewitalizujące wykonuje się z polidioxanonu z biozgodnych wchłanialnych polimerów (kwas polimlekowy, polikaprolakton, polidioksanon), który jest biozgodny i działa pobudzająco na skórę. Ich obecność w tkankach stymuluje syntezę kolagenu i elastyny poprzez pobudzenie komórek skory właściwej. Dzięki temu wzrasta napięcie i zagęszczenie skóry, czego efektem jest lifting. Nici rozpuszczają się od kilku do kilkunastu miesięcy, a przez cały ten czas w skórze zachodzi wiele zmian, fundujących pozytywne liftingujące efekty w obrębie skóry. Nici PDO i PLLA są wchłaniane podobnie jak wypełniacze podczas zabiegów kwasem hialuronowym .

Informacje o zabiegu odmładzającym z użyciem nici PDO i PLLA

Oferuję Państwu zabieg odmładzający z użyciem nici PDO i PLLA, który jest skuteczną i bezpieczną metodą modelowania twarzy i ciała, wykonywaną pod okiem doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Dzięki zastosowaniu nici PDO i PLLA, mogę z powodzeniem podnieść owal twarzy, wygładzić skórę, ujędrnić biust oraz wykonać wiele innych korekt, które poprawią wygląd skóry i ciała.

Zabieg z niciami nićmi PDO i PLLA przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest praktycznie bezbolesny. Polega na umieszczeniu nici pod skórą, które następnie są odpowiednio pociągane, co pozwala na modelowanie ciała i uzyskanie efektu liftingu. Nici wykonane z polidioxanonu, który jest biozgodny i działa pobudzająco na skórę. Ich obecność w tkankach stymuluje syntezę kolagenu i elastyny poprzez pobudzenie komórek skory właściwej. Dzięki temu wzrasta napięcie i zagęszczenie skóry, czego efektem jest lifting. Nici rozpuszczają się od kilku do kilkunastu miesięcy, a przez cały ten czas w skórze zachodzi wiele zmian, fundujących pozytywne liftingujące efekty w obrębie skóry. Nici PDO i PLLA są wchłaniane podobnie jak wypełniacze podczas zabiegów kwasem hialuronowym.

Wskazania do zabiegu to przede wszystkim zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie, opadająca powieka, bruzda nosowo-wargowa, chęć uniesienia kącików warg czy oczu, redukcja fałdu podbródkowego, poprawa owalu czoła oraz redukcja zwiotczałej skóry na całym ciele. Zabieg z nićmi PDO i PLLA pozwala na rewitalizację skóry oraz uzyskanie naturalnego efektu liftingu, bez konieczności stosowania inwazyjnych metod chirurgicznych.

Zapewniam pacjentom pełne bezpieczeństwo oraz komfort zabiegu, dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszego zespołu. Współpracuję jedynie z renomowanymi producentami, co pozwala mi zagwarantować najwyższą jakość stosowanych produktów.

Zapraszam do mojego gabinetu medycyny estetycznej na zabieg z nićmi PDO i PLLA, który pozwoli Państwu na odzyskanie młodszego i bardziej promiennego wyglądu skóry i ciała.


drtolwaj

Rewitalizacja i lifting – wskazania do zabiegu


Zabieg z nićmi PDO pozwalający na rewitalizację i lifting skóry wykonuje się w znieczuleniu, dzięki czemu jest praktycznie bezbolesny. Rozpoczyna się od wyznaczenia liniami obszarów, które pacjent chce zmienić i w których zostaną rozmieszczone nici Później przy pomocy igły umieszcza się je pod skórą i odpowiednio pociąga nimi, modelując ciało. Wskazania do zabiegu to:

  • zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie,
  • opadająca powieka,
  • bruzda nosowo-wargowa,
  • chęć uniesienia kącików warg czy oczu,
  • redukcja fałdu podbródkowego,
  • poprawa owalu czoła,
  • redukcja zwiotczałej skóry na całym ciele.