Powiększanie i modelowanie ust
kwasem hialuronowym


Współczesna medycyna estetyczna daje ogromne możliwości w zakresie korekcji ust kwasem hialuronowym. Zabiegi powiększania i modelowania warg tym preparatem to specjalność mojego gabinetu. Pozwala on na zwiększenie objętości ust, poprawę ich konturu, wyrównanie asymetrii, przywrócenie proporcji warg czy pozbycie się niechcianych oznak starzenia. Specjalistyczny żel, jakim jest kwas hialuronowy, występuje naturalnie w ciele człowieka i odpowiada za nawilżenie oraz elastyczność tkanek, dzięki czemu pozwala osiągnąć bardzo naturalny efekt. W mojej pracy wykorzystuję sterylnie zapakowany żel w gotowe do użycia ampułkostrzykawki.


Zabiegi powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym wykonuje się w celu:

  • zwiększenia objętości warg – jednej lub dwóch,
  • wygładzenia i uelastycznienia ust,
  • nawilżenia ust,
  • poprawy wyglądu skóry wokół warg.
powiększanie ust kwasem hialuronowym warszawa
powiększanie ust warszawa
powiększanie ust warszawa

Przebieg zabiegu modelowania i powiększania ust wypełniaczami

Zabieg modelowania i powiększania ust wypełniaczami, takimi jak kwas hialuronowy, trwa zazwyczaj około 30-40 minut. Uzależnione to jest od ilości wstrzykiwanego preparatu. Cała operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu można zaobserwować niewielki obrzęk utrzymujący się od kilku godzin do dwóch dni. Nie rekomenduje się planowania zabiegu bezpośrednio przed ważnymi uroczystościami, ponieważ w jego trakcie mogą powstać niewielkie siniaczki. Efekt zabiegu modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym widoczny jest od razu i utrzymuje się od kilku miesięcy do roku. Przez ten czas preparat ulega stopniowemu wchłonięciu, nie powodując żadnych negatywnych skutków.


Posiadam ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym. Moim priorytetem jest naturalny efekt wypełnienia, nie zgadzam się na przesadne "pompowanie" ust, staram się podkreślić naturalne piękno. Serdecznie zapraszam na zabiegi w moich gabinetach w Warszawie. Główna siedziba kliniki mieści się przy ul. Twardej 18 w budynku SPEKTRUM TOWER. Pacjentów przyjmuję również na Targówku, w gabinecie przy ul. Ossowskiego 9.


powiększanie ust zabieg
modelowanie ust
modelowanie ust zabieg
powiększanie ust kwasem hialuronowym
powiększanie ust kwasem hialuronowym