Powiększanie i modelowanie ust
kwasem hialuronowym


Współczesna medycyna estetyczna daje ogromne możliwości w zakresie korekcji ust kwasem hialuronowym. Zabiegi powiększania i modelowania warg tym preparatem to specjalność mojego gabinetu. Pozwala on na zwiększenie objętości ust, poprawę ich konturu, wyrównanie asymetrii, przywrócenie proporcji warg czy pozbycie się niechcianych oznak starzenia. Specjalistyczny żel, jakim jest kwas hialuronowy, występuje naturalnie w ciele człowieka i odpowiada za nawilżenie oraz elastyczność tkanek, dzięki czemu pozwala osiągnąć bardzo naturalny efekt. W mojej pracy wykorzystuję sterylnie zapakowany żel w gotowe do użycia ampułkostrzykawki.


Zabiegi powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym wykonuje się w celu:

  • zwiększenia objętości warg – jednej lub dwóch,
  • wygładzenia i uelastycznienia ust,
  • nawilżenia ust,
  • poprawy wyglądu skóry wokół warg.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w profesjonalnym gabinecie

Zapraszam na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Jest to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, który pozwoli Ci uzyskać naturalny i trwały efekt. Jako specjalista medycyny estetycznej, oferuję powiększanie ust kwasem hialuronowym w moim gabinecie w Warszawie. Posiadam bogate doświadczenie w tej dziedzinie i gwarantuję, że zabieg będzie wykonany z najwyższą starannością, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa i komfortu pacjenta.

Kwas hialuronowy to naturalny składnik naszego organizmu, odpowiedzialny za nawilżanie skóry i nadawanie jej elastyczności. Dzięki temu, że jest to substancja biokompatybilna z organizmem, zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest całkowicie bezpieczny i daje bardzo naturalny efekt. Przed przystąpieniem do zabiegu dokładnie omówimy Twoje oczekiwania oraz wskazania do zabiegu, takie jak kształt ust, asymetria lub utrata objętości. Podczas rozmowy odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, abyś poczuła się spokojna i pewna swojej decyzji.

W moim gabinecie stawiam na bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Posiadam nowoczesny sprzęt i stosuję tylko preparaty najwyższej jakości, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Dbam o pełną dyskrecję pacjentów.

powiększanie ust kwasem hialuronowym warszawa
powiększanie ust warszawa
powiększanie ust warszawa

Przebieg zabiegu modelowania i powiększania ust wypełniaczami

Zabieg modelowania i powiększania ust wypełniaczami, takimi jak kwas hialuronowy, trwa zazwyczaj około 30-40 minut. Uzależnione to jest od ilości wstrzykiwanego preparatu. Cała operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu można zaobserwować niewielki obrzęk utrzymujący się od kilku godzin do dwóch dni. Nie rekomenduje się planowania zabiegu bezpośrednio przed ważnymi uroczystościami, ponieważ w jego trakcie mogą powstać niewielkie siniaczki. Efekt zabiegu modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym widoczny jest od razu i utrzymuje się zwykle od 6 do 12 miesięcy, w zależności od indywidualnych czynników, takich jak styl życia, dieta czy procesy starzenia się skóry. Po tym czasie można powtórzyć zabieg, aby utrzymać efekt lub go wzmocnić.Preparat ulega stopniowemu wchłonięciu, nie powodując żadnych negatywnych skutków.

Moim priorytetem jest naturalny efekt wypełnienia, nie zgadzam się na przesadne „pompowanie” ust, staram się podkreślić naturalne piękno. Powiększanie ust jest w moim gabinecie zabiegiem bezbolesnym. Stosuję znieczulenie stomatologiczne, które daje pełen komfort.

Serdecznie zapraszam na zabiegi w moich gabinetach w Warszawie. Główna siedziba kliniki mieści się na ul. Belwederska 32. Pacjentów przyjmuję również na Targówku, w gabinecie przy ul. Ossowskiego 9.


powiększanie ust zabieg
modelowanie ust
modelowanie ust zabieg
powiększanie ust kwasem hialuronowym
powiększanie ust kwasem hialuronowym