Cover Image

Przegląd rodzajów głowic w laserze Harmony XL PRO

Grudzień 29, 2023
Czas czytania: 2 minut

Laser Harmony XL PRO to zaawansowane urządzenie medyczne, które zdobyło uznanie w dziedzinie dermatologii estetycznej. Jednym z kluczowych elementów tego systemu są różnorodne głowice, każda zaprojektowana do specyficznych celów i zastosowań. Poniżej znajdziesz przegląd rodzajów głowic w laserze Harmony XL PRO.

Głowica Dye VL - intensywna fototerapia pulsacyjna

Głowica Dye VL (Variable Pulsed Light) to moduł wykorzystujący intensywną fototerapię pulsacyjną, co oznacza, że emituje pulsy światła o zmiennej długości fali. Jest idealna do rozprawiania się z naczynkami krwionośnymi, usuwania przebarwień oraz poprawy ogólnego kolorytu skóry. Głowica ta umożliwia precyzyjne dostosowanie parametrów zabiegu do konkretnych potrzeb pacjenta, co przekłada się na skuteczność i bezpieczeństwo procedury.

Bezbolesny lifting laserowy

Clear LIFT to głowica stworzona z myślą o bezbolesnym i nieinwazyjnym liftingu laserowym. Działa na zasadzie nieablacyjnego frakcyjnego resurfacingu, co oznacza, że stymuluje procesy regeneracyjne skóry bez uszkadzania jej powierzchni. Clear LIFT pomaga w redukcji zmarszczek, poprawie elastyczności skóry oraz ogólnym odmłodzeniu wyglądu. Bezpieczny i komfortowy zabieg cieszy się popularnością wśród osób poszukujących skutecznych metod rewitalizacji skóry.

Frakcyjny laser ablacyjny głowicą iPixel

Prowadząc gabinet medycyny estetycznej na warszawskim Mokotowie, podpowiadam, że głowica iPixel to moduł, który wykorzystuje frakcyjny laser ablacyjny, skupiający się na bardziej intensywnym odnawianiu skóry. Ta głowica działa poprzez tworzenie mikroskopijnych otworów w skórze, co pobudza procesy gojenia i produkcji kolagenu. Jest skuteczna w redukcji blizn, zmarszczek oraz poprawie struktury skóry. iPixel oferuje zaawansowane możliwości odmładzania skóry, jednak może wymagać dłuższego okresu rekonwalescencji, w zależności od intensywności zabiegu.