Modelowanie ust

Modelowanie, powiększanie ust


Powiększanie ust to coraz popularniejszy zabieg dający dużą zmianę wyglądu przy niewielkiej interwencji. Polega na wstrzyknięciu w wargi preparatu usieciowanego kwasu hialuronowego. Jest to bezbarwny, sterylny żel zapakowany w gotowe do użycia ampułkostrzykawki.

Najczęściej oczekiwaną zmianą jest powiększenie warg. Robimy to ze względów czysto estetycznych. Nierzadko przy okazji korygujemy dysproporcję w wielkości warg albo asymetrię stron. Coraz częściej zabiegowi poddają się panie w starszym wieku, u których czerwień wargowa naturalnie zanika. Wtedy staramy się przywrócić usta do stanu sprzed lat. Wargi wypełniają się a dodatkowym efektem jest wygładzenie pionowych zmarszczek wargowych (zmarszczki palacza).

powiększanie ust kwasem hialuronowym warszawa
powiększanie ust warszawa

Często wykorzystywaną techniką jest podkreślenie konturu. Zaznaczenie granicy między czerwienią wargową a skórą. Dodatkową możliwością jaką daje powiększenie ust kwasem hialuronowym jest uniesienie kącików ust.

Usta są bardzo wrażliwą częścią twarzy. Zabieg ostrzykiwania jest bardzo bolesny, dlatego lekarz medycyny estetycznej zwykle stosuje skuteczne znieczulenie stomatologiczne.

Zabieg powiększania ust trwa ok. 30-40 minut. Zazwyczaj zaraz po zabiegu powstaje niewielki obrzęk, który utrzymuje się do dwóch dni. W trakcie zabiegu nie można wykluczyć powstania siniaczków. Dlatego nie zaleca się planować zabiegu powiększania ust bezpośrednio przed ważnymi wydarzeniami w życiu codziennym.

Jestem doświadczony w wykonywaniu tego typu zabiegów. Moim priorytetem jest naturalny efekt wypełnienia, nie zgadzam się na przesadne "pompowanie" ust, staram się podkreślić naturalne piękno.

Pracuję w kilku miejscach w mieście Warszawa. Zapraszam na konsultacje.


powiększanie ust
powiększanie ust zabieg
modelowanie ust
modelowanie ust zabieg
powiększanie ust kwasem hialuronowym

Oferuję szeroką gamę zabiegów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów.